• Sepette ürün yok.
ENGLISH |

HAKKIMIZDA

Mimar Ayşe Bulut ve İç Mimar Ünal Aykız olarak yaklaşık 12 senelik tecrübemizle lüks çocuk mobilyaları tasarlayalım mottomuzla Tosba Junior’u yarattık. Kendi çocukluğumuzun hayallerinden yola çıkarak, şimdi biz çocuk olsak sorusuna karşılık gelecek, kendi hayal dünyamızın yaşam alanlarını bugünün çocukları için tasarladık. Bu yaklaşımla, yaklaşık bir senelik emeğimizin sonucunda Tosba Junior ortaya çıktı.

Tamamen bizim hayal ürünümüz olan tasarımlarımızı gerçeğe dönüştürmekte ise ciddi bir titizlikle üretim detayları oluşturduk. Özellikle araba yataklarımızı üretirken özel üretim teknikleri tasarladık ve bu ürünlere özel kalıplar çıkarttık, yorucu ve zahmetli bir ar-ge süreci yaşadık.

Günümüz teknolojisi ile uyarladığımız mobilyalarımızın hem çocuklarımızın gelişimine katkı sunmasını hemde ebeveynlerinin dekorasyon beğenilerine uygun olmalarına çok önem verdik.

Geleceğin büyükleri olan çocuklarımızın eğitimlerine, görgü ve kültürlerine katkıda bulunmak için tasarımlarımızı sadece mobilyada sınırlı tutmayıp tüm odanın genel konseptini tasarladık.

Mimari tecrübemizle Tosba Jr. markamızın yanı sıra mimari ve iç mimari proje hizmetlerimizin yanı sıra 3D görselleştirme ve özel mobilya imalat hizmetleri de vermekteyiz.

Mimari & İç Mimari & 3D Görselleştirme hizmetlerimiz için burayı tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel mobilya tasarım ve imalat içinse atölye sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tasarımcıları tanımak içinse tasarımcılar sayfamızdan detaylı bilgi alabiliriniz.

error: